Управління розвитком нематеріальних активів підприємства

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто методичні підходи щодо управління розвитком нематеріальних активів. Зосереджено увагу на етапах управління розвитком нематеріальних активів: формування цілей розвитку; оцінювання вартості та структури нематеріальних активів, розроблення стратегії розвитку, розроблення та реалізація комплексу заходів щодо розвитку нематеріальних активів, контроль та коригування стратегії. Розроблені напрями забезпечення розвитку за видами нематеріальних активів підприємства. The process of management development of immaterial assets is examined. An algorithm is offered of management of immaterial assets of, which includes the followings stages: forming of aims of development; evaluation of cost and structure of immaterial assets, development of strategy of development, development and realization of complex of measures on development of immaterial assets, control and correction of strategy. Development directions of providing of development of immaterial assets of enterprise after the types of intellectual capital.

нематеріальні активи, інтелектуальний капітал, процес управління, машинобудівне підприємство, immaterial assets, intellectual capital, management process, machinebuilding enterprise

Мірошник Р. О. Управління розвитком нематеріальних активів підприємства / Р. О. Мірошник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 706 : Логістика. – С. 232–237. – Бібліографія: 6 назв.