Вплив поліхелатів кобальту на процес рідиннофазного окиснення циклогексану

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив поліхелатів кобальту на рідиннофазне гомогенно-каталітичне окиснення циклогексану. Одержано відомості про дію однокомпонентних каталізаторів процесу, що мають властивості внутрішньокомплексних сполук. Influence of cobalt polychelates in process of liquid-phase homogeneous-catalytic oxidation of cyclohexane is studied. Action of single-component catalyst with properties of internal-complex compounds is researched.

поліхелати кобальту, каталізатори, cobalt polychelates, catalyst

Вплив поліхелатів кобальту на процес рідиннофазного окиснення циклогексану / С. О. Мудрий, В. В. Реутський, О. С. Іващук, Н. С. Леочко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 135-138. – Бібліографія: 3 назви.