Висококонтрастні рідкокристалічні модулятори лазерного випромінювання

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Дослідженно процес розсіювання лазерного випромінювання в шарі індукованого холестерика. Запропоновано шлях збільшення величини контрасту для рідкрокристалічних модуляторів на основі холестерико-нематичного переходу. Досліджувались суміші індукованих холестериків на трьох довжинах хвиль лазерного випромінювання 0,63 мкм, 1,15 мкм і 3,39 мкм із використанням запропонованої конструкції рідкокристалічної комірки. The light scattering of laser radiation in induced cholesteriс layers was investigated. The ways of contrast incrising for liquid crystal modulators based on cholesteric-nematic transiotion was represeted. The investigation of induсed cholesteric mixtures was on the three waves of laser radiation 0,63 mkm, 1,15 mkm і 3,39 mkm and in the represented liquid crystal cells.

Лопатинський І. Є. Висококонтрастні рідкокристалічні модулятори лазерного випромінювання / І. Є. Лопатинський, О. Є. Сушинський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 491 : Елементи теорії та прилади твердої електроніки. – С. 75–81. – Бібліографія: 8 назв.