Створення полімерних діагностичних тест-систем на фіброкінетин

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено умови адсорбції желатини на поверхню полімерних частинок для конструювання тест-системи для визначення клітинного фібронектину. Проаналізовано різницю між фізичною адсорбцію та ковалентною взаємодією. Підібрано оптимальні умови взаємодії желатини з фібронектином. Gelatines adsorption on polymer dispersion surface for cell fibronectin sensitivity test- systems making have been investigated. The difference between physical adsorption and covalent interaction has been analysed. Optimum terms of the interaction of the gelatine with cell fibronectin has been selected.

клітинний фібронектин, оптимальні умови, been investigated, optimum terms

Створення полімерних діагностичних тест-систем на фіброкінетин / О. В. Федорова, Р. О. Петріна, Н. Л. Заярнюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 101-105. – Бібліографія: 7 назв.