Видавництво Львівської політехніки

Запропоновано схему інтеграції автоматизованої бібліотечної системи (АБІС) у інформаційне середовище університету з метою підвищення якості інформаційного забезпечення навчального та управлінського процесів, автоматизації формування та поширення списків рекомендованої літератури. The chart of integration library information system and university information environment is offered with the purpose of upgrading of the informative providing of ducational and administrative processes, automation of forming and distribution of lists of the recommended literature.

АБІС, інформаційне середовище університету, інформаційні потоки навчального процесу, library information system, university information environment, information flows of the educational process

Андрухів А. І. Інтеграція бібліотечної інформаційної системи з інформаційними системами університету / А. І. Андрухів, Д. О. Тарасов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2011. – № 703 : Інформатизація вищого навчального закладу. – С. 35–38. – Бібліографія: 2 назви.