2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено та проаналізовано динаміку зміни тарифів на послуги водопостачання та водовідведення (на прикладі ЛМКП “Львівводоканал”); визначено основні причини таких змін. Обґрунтовано способи вдосконалення порядку формування тарифів, резерви їх зниження.
The article shows investigation and analysis of the dynamics of rates’ changes into water and sewerage services (as example LLCE “Lviwodokanal”); the main reasons of such changes are defined. The ways of forming of the rates and reserves of their lowering are motivated.

Скворцов І. Б. Аналіз порядку формування тарифів на послуги водопостачання та водовідведення (на прикладі ЛМКП “Львівводоканал”) / І. Б. Скворцов, О. Б. Іванова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 436–440. — (Логістичне та маркетингове управління).

Endorsement

Review