Вилуговування хлоридних мінералів із поліміенеральної калійної руди

Thumbnail Image

Досліджено вилуговування хлоридних мінералів із полімінеральної калійної руди різного фракційного складу холодною водою. Встановлено необхідну тривалість процесу для окремих фракцій та їх сумішей. Запропоновано розділяти подрібнену руду на кілька потоків і розчиняти їх окремо. Dissolution the chloride minerais from polymineral potassium ore diffйrent fraction of the cold water has been investigated. It required time for dissolution of individual fractions and their blends. Proposed split crushed potash ore into several streams and solve them separately.

Яворський В. Т. Вилуговування хлоридних мінералів із поліміенеральної калійної руди / В. Т. Яворський, К. І. Блажівський, І. Є. Максимович // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 13–16. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review