Напружено-деформований стан нафтопроводу при його локальному підійманні

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі розрахунку методом скінченних елементів напружено-деформованого стану трубопроводу розглядається задача його локального підіймання за допомогою гідравлічного домкрату. Виконано моделювання геометрії спеціальних підкладок та визначено допустиму величину прикладуваних зусиль. On the basis of computation by method of finite elements of tense-deformed state of pipeline a task of his local raising is considered by means hydraulic to the jack. A design of geometry of the special subspoons is executed and definite a possible size of efforts, that are put.

Білобран Б. С. Напружено-деформований стан нафтопроводу при його локальному підійманні / Б. С. Білобран, А. Р. Дзюбик, В. Б. Павлик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 556 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 3–8. – Бібліографія: 6 назв.