2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Показано значення термінологічної діяльності для створення сучасної нормативної бази галузі Викладено результати семирічної роботи галузевого Термінологічного центру щодо укладання Єдиної термінологічної бази даних.
There has been shown importance of terminological activity aimed at création of the branches modem normative base. The seven-year work results of the Branch Terminological Center activity on création the Uniform terminological database hâve been diselosed.

Руднік А. Термінологічне підґрунтя для створення сучасної нормативної бази газової промисловості України / Анатолій Руднік, Михайло Гінзбург, Валерій Колодяжний // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 189–193. — (Нормування та стандартизація термінології).