Thumbnail Image

В теоретичному аспекті розглянуто основні напрямки і способи адаптації машинобудівних підприємств до змін зовнішнього середовища, характеризується значення і важливість та доцільність кожного із них у вирішенні актуальних завдань підвищення їх ефективного функціонування на сучасному етапі господарювання. In the article in a theoretical aspect basic directions and methods of adaptation of machine-building enterprises are examined to the changes of external environment, a value is characterized priority each of them in the decision of tasks of increase of them effective functioning on the modern stage of ménage.

адаптації машинобудівних підприємств, ефективне господарювання, adaptation of machine-building enterprises, effective of ménage

Петрович Й. М. Основні аспекти адаптації машинобудівних підприємств до змін зовнішнього середовища в умовах ринкових трансформацій / Й. М. Петрович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 649 : Логістика. – С. 228–234. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review