Методичні положення щодо бюджетного контролювання на підприємстві

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто сутність бюджетного контролювання на підприємстві, визначено його завдання, охарактеризовано складові елементи системи бюджетного контролювання. Запропоновано основні положення щодо бюджетного контролювання, застосування яких в організації сприяє забезпеченню управлінців необхідною інформацією щодо структури та цільового використання коштів організації, підвищує ефективність регулювального механізму, який базується на свідомому плануванні співвідношення витрат з метою отримання оптимального прибутку, виручки від реалізації, рентабельності тощо. There in the article the the essence of budget monitoring at the enterprise is considered, its tasks are determined, the components of system of budget monitoring are characterized. The main positions of the budget control is offered, which application assists in organization maintenance the managers by the necessary information concerning structure and target use of means of organization, raises efficiency of the adjusting mechanism, which is based on conscious planning of the parity of expenses with the purpose of reception of the optimum profit, proceeds from realization, profitability and others.

Мельник О. Г. Методичні положення щодо бюджетного контролювання на підприємстві / О. Г. Мельник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 71–78. – Бібліографія: 11 назв.