Досліджено кінетичні закономірності реакції окиснювального амонолізу метакролеїну на Fe-Te-Mo-Ox каталізаторі, промотованому іонами Ca2+ (Ca/Mo=0,1). Запропоновано кінетичне рівняння швидкості утворення метакрилонітрилу, визначені константи та енергії активації стадій. Kinetic regularities of oxidative ammonolysis of metacroleine on Fe-Te-Mo-Ox catalyst promoted by Ca2+ iones (Ca/Mo=0,1) have been investigated. Kinetic equation of metacrylonitrile formation rate has been proposed, constants and activation energies of stages have been determined.

Жизневський В. М. Кінетика окиснювального амонолізу метакролеїну На Fe-Te-Mo-OX каталізаторі, промотованому кальцієм / В. М. Жизневський, І. Д. Іваськів, В. В. Івасів, О. О. Мацьків // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 141–145. – Бібліографія: 3 назви.