Векторний критерій ефективності екстренного гальмування автомобіля

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано новий принцип формування векторного критерію ефективності на базі n скалярних критеріїв. Розглянуто застосування двокомпонентного варіанта векторного критерію для оцінки ефективності екстренного гальмування автомобіля. The new principle of formation of vector criterion of efficiency on base n of scalar criteria is offered. The application of variant of vector criterion consisting of two components, for valuation of efficiency of process of emergency braking of the automobile is considered.

Дем’янюк В. А. Векторний критерій ефективності екстренного гальмування автомобіля / В. А. Дем’янюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 434 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 52–57. – Бібліографія: 4 назви.