Уніфікація інтерфейсів космічної апаратури з використанням технології LVDS

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано уніфікований інтерфейс для стикування бортової апаратури, побудований на фізичному рівні на основі технології LVDS (Low Voltage Differential Sygnaling). Описано його технічні характеристики.
Uniform interface for linking board equipment, constructed on physical level on basis of Low Voltage Differential Sygnaling Technology has been presented. Its technical characteristics are described.

Воськало В. І. Уніфікація інтерфейсів космічної апаратури з використанням технології LVDS / В. І. Воськало, А. А. Лукенюк, С. Г. Шендерук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 546 : Комп’ютерні системи та мережі. — С. 30–34.