Біологічні дослідження нових сульфенільних похідних 1,4-нафтохінону

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Одержано та проведено біологічний скринінг нових сульфенільних похідних 1,4-нафтохінону. Виявлено сполуки з високою антибактеріальною, антифунгіцидною, ріст регулюючою активностями з малою та середньою токсичністю. Попереднє комп’ютерне прогнозування за PASS показало доцільність подальших досліджень сполук цього ряду. It was obtained and carried out biological screening of a new sulfenyl derivatives of 1,4-naphthoquinone. It was find compounds with high antibacterial, antifungal, growth regulative activities with a low and mean toxicity. Previous computer prediction by PASS has shown that the investigation of new compounds of this order is perspective.

Біологічні дослідження нових сульфенільних похідних 1,4-нафтохінону / М. В. Стасевич, В. Г. Червецова, Р. Я. Мусянович, В. П. Новіков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 97-108. – Бібліографія: 28 назв.