Математичне моделювання двовузлової електромашинної системи

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Створено математичну модель двовузлової електромашинної системи. Моделі електричних машин та апаратів побудовані на основі фундаментальних законів електродинаміки та представлені системою нелінійних електромагнітних кіл. Рівняння стану системи записані в нормальній формі Коші. Запропоновано ефективний метод аналізу струмів елементів вузлів та напруг вузлів навантаження.
In the paper is proposed the mathematical modeling of multimachines two-nods energetic system. The mathematical models of electric machines and another devices are described on base of electromagnetic circuit theory and are written down in normal Cauchy form. The results of computation are given.

Чабан А. В. Математичне моделювання двовузлової електромашинної системи / А. В. Чабан // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 155–160.