Проаналізовано зміни організаційної структури акціонерної судноплавної компанії «Укррічфлот» в напрямку використання методів і засобів логістики, які разом із сучасним менеджментом та маркетингом на внутрішньому та зовнішньому ринках забезпечили прибутковість та продуктивність цієї компанії. The changes of organizational structure of the joint-stock navigable company "Ukrrechflot" in direction of use of methods and ways logistic are analyzed, that together from modern management and marketing in the internal and external markets have ensured productivity of this company.

Ревенко B. E. Аналіз структури АСК "Укррічфлот" та її відповідність корпоративній формі власності / В. Л. Ревенко, H. A. Славов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 369–374. – Бібліографія: 4 назви.