Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Вивчено вплив ультразвукової кавітації на гетерогенно-каталітичне окиснення органічних домішок стічних вод. Досліджено залежність константи швидкості реакції від концентрації каталізатора та температури, визначено оптимальні умови процесу. Presented results on the influence of conditions on organic compounds oxidation in the water solutions treated by ultrasound. The dependence of the reaction rate constant from the concentration of initial compound and temperature was investigated, the optimal conditions of the process have been determined.

Шевчук Л. І. Оптимізація гетерогенно-каталітичних процесів окиснення органічних сполук у стічних водах / Л. І. Шевчук, Н. С. Караман, В. П. Старчевський // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 151–154. – Бібліографія: назв.5

Endorsement

Review