Оптико-цифрова система ідентифікації фазових масок

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

На базі архітектури корелятора спільного перетворення Фур’є створено макет гібридної оптико-цифрової системи ідентифікації фазових та трансформованих фазових масок. Проведена оцінка мінімальних розмірів оптичної ланки системи. Наведена процедура ідентифікації трансформованих масок, що вводяться на вхід системи. Отримано і проаналізовано залежності співвідношення пік/шум для кореляційних піків, що формуються на виході системи, від ефективної фокусної віддалі оптичної ланки системи та від розмірів апертури реєстрації спільного енергетичного спектру.

Муравський Л. І. Оптико-цифрова система ідентифікації фазових масок / Л. І. Муравський, Я. П. Кулинич, Т. І. Вороняк // Вісник Державного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 385 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 86-92. – Бібліографія: 3 назви.