Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянутий вплив похибок виготовлення щітково-колекторного вузла на вихідні характеристики вимірювальних і виконавчих електричних машин постійного струму. Наведено результати досліджень впливу зсувів щіток з геометричної нейтралі, нерівномірностей розподілу колекторних пластин по обводу колектора та радіального биття поверхні колектора.

Чучман Ю. І. Вплив похибок виготовлення щітково-колекторного вузла на пульсації машин постійного струму / Ю. І. Чучман // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 400 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 151–157. – Бібліографія: 10 назв.