Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано погляди українських учених-емігрантів народницько-демократичного напрямку міжвоєнного періоду: М. Грушевського, Р. Лащенка, С. Шелухіна, О. Саліковського, М. Шаповала та ін. Зіставлено їхнє бачення системи державно-територіального устрою України, а також її входження до різних зовнішньополітичних союзів. In the article analyzed the views of Ukrainian scientist-emigres of the peoples-democratic trend of the between war period: M. Hrushevskogo, S. Shelukhina, R. Lashchenka, M. Shapovala, O. Salikovskogo and other. In it compared their visions of the types of the territorial system of Ukraine and also its joining to the different kinds of external alliances.

Івасечко О. Від автономії до самостійності: ідея федералізму в теоретичних працях вітчизняних учених демократично-народницького напряму (міжвоєнний період) / О. Івасечко // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – Випуск 21. – С. 18–25. – Бібліографія: 12 назв.