2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто напрями удосконалення моніторингу управління оборотним капіталом енергетичного підприємства на засадах контролінгу. Подано структуру основних підсистем системи моніторингу управління оборотним капіталом. Описано склад оцінювальних показників підсистеми бюджетування виробничої діяльності підрозділів підприємства, сформулювано методику розрахунку альтернативних витрат.
The directions of power enterprise circulating capital management monitoring improvement on controUing basis are considered in the article. The structure of basic subsystems of circulating capital management monitoring is shown. The structure of estimation indicators of industrial activity subsection of budgeting subsystem are described, the principles of alternative expenditure estimation are formulated.

Камінська О. М. Удосконалення системи моніторингу управління оборотним капіталом енергетичного підприємства / О. М. Камінська, О. Я. Побурко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 388–398. — (Формулювання та оптимізація логістичних систем).