Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто особливості електромеханічних аналогій моделювання нестаціонарних механічних процесів у середовищах з внутрішнім тертям електричними колами з дискретними та розподіленими параметрами. It is considered the peculiarities of electromechanical analogies of the modeling of nonstationary mechanical processes in media with internal fraction by electric circuits with discrete and distributed parameters.

Носко О. А. Електричні аналоги зосереджених і розподілених механічних процесів у суцільних середовищах з нелінійними параметрами внутрішнього тертя / О. А. Носко, В. Ф. Рєзцов, А. Ш. Еркенов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 130–135. – Бібліографія: 9 назв.