Комп’ютерна система аналізу біомедичних зображень

Thumbnail Image

Наведено структуру комп’ютерної системи аналізу біомедичних зображень. Описано основні програмні модулі та алгоритми роботи системи. Наведено результати експериментальних досліджень цитологічних зображень багатошарового плоского незроговілого епітелію при різних видах дисплазії. The structure of the computer system of analysis biomedical images is describe in the article. The basic programmatic modules and algorithms of work system are described. The results of experimental researches of cytology images of multi-layered flat nonkeratinous epithelium are resulted at the different types of dysplasia.

аналіз біомедичних зображень, програмні модулі та алгоритми роботи, analysis biomedical images, programmatic modules and algorithms of work

Березький О. Комп’ютерна система аналізу біомедичних зображень / О. Березький, Ю. Батько, Г. Мельник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 650 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 11-17. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review