Концепція адаптивного управління проектами реального інвестування

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Сформульовано концепцію адаптивного управління. Наведена структура системи адаптивного управління реального інвестування. Розглядаються питання управління проектами реального інвестування з погляду системного підходу. Conception of adaptive system for control is formulated in this article. The structure of system for adaptive control of real investment project is depicted. The problem of controlling the real investment projects is given from the view point of system approach.

Савіна Н. Б. Концепція адаптивного управління проектами реального інвестування / Н. Б. Савіна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 506–511. – Бібліографія: 3 назви.