Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано рейтингову систему оцінювання надійності партнерських відносин з врахуванням стратегії комерціалізації інновацій у межах екосистеми. The rating system of evaluation of reliability of partner relations is offered taking into account strategy of commercialization of innovations within the limits of ekosistem.

партнери, партнерські відносини, оцінювання надійності, стратегії комерціалізації, екосистема інновацій, partners, partner relations, evaluations of reliability, strategy of commercialization, ekosistem of innovations

Коваль З. О. Оцінювання надійності партнерських відносин з врахуванням стратегії комерціалізації інновацій у межах екосистеми / З. О. Коваль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 706 : Логістика. – С. 93–99. – Бібліографія: 2 назви.