Визначення місця КЗ на ЛЕП з використанням багатошарового персептрона

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено процедуру виявлення місця однофазного КЗ на ЛЕП під час вимірювання параметрів аварійного режиму на основі штучної нейронної мережі доведено рацездатність та переваги запропонованого підходу у разі застосування багатошарового персептрона. This paper deals with the application of artificial neural networks (ANNs) to fault location in transmission line. The results show multi-layer perceptron offer the possibility to be used for fault location in transmission lines and give satisfactory resylts.

персептрон, електропостачання, вимірювання, напруга і струми

Блінов І. В. Визначення місця КЗ на ЛЕП з використанням багатошарового персептрон / І. В. Блінов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 48-52. – Бібліографія: 14 назв.