Thumbnail Image

Розроблено математичні моделі електромагнітних процесів, що виникають внаслідок розриву структури однорідного середовища. Проаналізовано енергоінформаційні властивості структур з розривами зв’язків. The mathematical models of elektromagnetics transient processes caused by homogeneous media breaking are developed. The energetic informational properties of the structure with breakes of couplings have been studied.

Пеленський Р. А. Властивості структур з розривами атомних, міжмолекулярних та внутрішньомолекулярних зв'язків / Р. А. Пеленський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 569 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 98–102. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review