Перехідні процеси у привідній системі шахтної підіймальної установки

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пропонується нелінійна математична модель перехідних процесів, що відбуваються у привідній системі шахтної підіймальної установки. Модель включає рівняння руху елементів системи, записані з урахуванням несталості зведеного моменту інерції рухомих частин підіймальної установки, а також рівняння електромагнітних явищ в асинхронному двигуні. Сумісне інтегрування одержаної системи диференціальних рівнянь виконується числовим методом. Наведено результати числової реалізації побудованої моделі. The non–linear mathematic model of transition process that take place in driving system of mining elevating plant is proposed. The model includes the equation of movement of elements of the system that are written taking in account variable moment of inertia of moving parts of elevating plant, and also an equation of electromagnetic phenomena in asynchronous engine. The joint integration of the received system of differential equations is carried out by numerical method. The results of numerical realization of a build model are given.

Харченко Є. В. Перехідні процеси у привідній системі шахтної підіймальної установки / Є. В. Харченко, Л. В. Семчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 556 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 78–86. – Бібліографія: 12 назв.