Автоматизація розрахунку параметрів синергічних ефектів на підприємстві

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Представлено автоматизовану систему для проведення аналізу значень економічних показників підприємств за заданою математичною моделлю, яка описує процес об'єднання підприємств із врахуванням синергічних ефектів.
An automatic system is presented for performing analysis of economic indexes value of factories based on mathematical model given which describes merger of factories taking into consideration synergical effects.

Автоматизація розрахунку параметрів синергічних ефектів на підприємстві / В. Галандзій, О. Гошовська, І. Дронюк, Ж. Поплавська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 496 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 65–69. — (Моделювання процесів і систем).