Молодіжні рухи в Україні та їх базова типологізація

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

З’ясовуються сутнісні аспекти молодіжних рухів в Україні, висвітлюються історичні корені та суспільно-політичні етапи їх становлення. Автор аргументовано доводить особливості молодіжних проблем в Україні, які зумовлені нинішнім етапом радикально-революційних перетворень в нашому суспільстві, його культурною неоднорідністю, кризою влади. Саме молодь виявляється жертвою кардинальних соціальних змін. Відзначено необхідність введення до складу молодого покоління у всі сфери суспільного життя на засадах політичного плюралізму, що є актуальним в сучасних умовах розбудови української державності. In article turn out the essence aspects of youth motions in Ukraine, elucidate historic roots and social and political stages of their formation. Author argued leads the peculiarities of youth problems in Ukraine, which is conditioned by presrent stage of radically-revolutionary transformations in our society, his cultural geterogeneity, authority crisis. A Namely young people appears by sacrifice of cardinal social changes. In research underlines an inclusion necessity of the younger set into all of spheres of society life on principles of political pluralism, that is actual in contemporary disorder conditions of Ukrainian state system.

Гордієнко М. Молодіжні рухи в Україні та їх базова типологізація / Михайло Гордієнко // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 70–76. – Бібліографія: 10 назв.