Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто розв’язання прикладної задачі оптимізації технології мікро- зварювання високотемпературних термопар на базі застосування методів лінійного програмування, пaраметричної класифікації та випадкового пошуку для умов обмеження на проведення експерименту. The decision of an applied task of optimization of technology of microwelding of high-temperature thermocouples is considered on the basis of application of methods of linear programming, parametrical classification of images and casual search for conditions limiting realization of experiment.

Білобородченко В. І. Стохастичні методи в лінійній оптимізації технології мікрозварювання тугоплавких термозондів / В. І. Білобородченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 434 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 3–10. – Бібліографія: 6 назв.