Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто концепцію “революційної війни” в комуністичній ідеології, аналізується її еволюція. Здійснюється переосмислення комуністичної ідеології в СРСР за допомогою сучасних підходів до дослідження ідеологій. Обґрунтовано висновок про те, що радянська ідеологія, зокрема й концепція “революційної війни” слугувала легітимації зовнішньої політики СРСР. In this article reviewed the concept of “revolutionary war” in the communist ideology. The conclusion is proved, that this concept was transforming in the program of the communist party during its evolution and that the concept was making a function of USSR foreign policy legitimating.

Розумюк В. Історична динаміка трансформації концепції “революційної війни” в ідеології наукового комунізму / Володимир Розумюк // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 179–184. – Бібліографія: 26 назв.