Вплив механо-хімічної активації портландцементу на міцність жаростійкого бетону

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Наведені результати фазових досліджень композиційних цементів. Встановлено вплив температури і В/Ц на міцність жаростійкого бетону. Показана можливість одержання жаростійкого бетону на композиційних цементах з механо-хімічною активацією. The results of phase research composite cements are shown here. The influence temperatyre and W/C on strength refractory concrete are fixed. The possibility of reseiving refractory concrete on the base composite cements with mechanical and chemical activation.

Позняк О. Р. Вплив механо-хімічної активації портландцементу на міцність жаростійкого бетону / О. Р. Позняк // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 22-25.