Архітектура інтелектуального агента

Запропоновано вирішення проблеми обміну знаннями між окремими модулями архітектури інтелектуального агента. Запропоновано архітектуру та процес узгодження рівнів інтелектуального агента. Наведено класифікацію та порівняння існуючих архітектур агента. Запропонований механізм взаємодії блоку планування агента. In this article solution of knowledge's exchange problem between the separate modules of intellectual agent architecture is offered. Architecture and concordance process of intellectual agent levels is offered. Classification and comparison of existent agent architectures is resulted. The mechanism of agent planning block co-operation is offered.

Кицун Г. В. Архітектура інтелектуального агента / Г. В. Кицун // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 573 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 96–103. – Бібліографія: 11 назв.