Тертя у фрикційних муфтах підвищеної навантажувальної здатності

Розглядається методика роботи, що витрачається на тертя та розгін ведених мас фрикційних муфт підвищеної навантажувальної здатності. Запропоновано розрахункову схему та аналітичні залежності, що описують величину цієї роботи під час вмикання муфти. Еxamined a strategy of working, which is spent for friction and speedup of conducted weights frictional couplings the increased loading ability. It is offered settlement circuit and analytical dependences, which describe value of this working at the time of coupling’s inclusion.

Малащенко В. О. Тертя у фрикційних муфтах підвищеної навантажувальної здатності / В. О. Малащенко, А. В. Пінчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 93-95. - Бібліографія: 3 назви.