Геодезичний моніторинг димарів Добротвірської ТЕС

Описано визначення кренів чотирьох димарів Добротвірської ТЕС методом координат, виконано аналіз результатів цих геодезичних спостережень і зроблено відповідні висновки. Описаны определения кренов четырех дымовых труб Добротворской ТЭС методом координат, выполнен анализ результатов этих геодезических наблюдений и сделаны соответствующие выводы. Determinations of tilts of four funnels of Dobrotvorska HES using method of coordinates are described, the analysis of results of these geodetic observations and proper conclusions are made.

крен димарів, Добротвірська ТЕЦ

Дейнека Ю. Геодезичний моніторинг димарів Добротвірської ТЕС / Ю. Дейнека // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 146–150. – Бібліографія: 10 назв.