Логістика в управлінні стосунками з клієнтами

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розкрито сутність сучасних логістичних рішень та напрями їх використання у стосунках із клієнтами. Розглянуто “систему швидкого реагування” (QR), “систему ефективного обслуговування клієнта” (ECR), стратегію управління запасами постачальником (VMI). Окреслено корисні зміни у логістичних процесах з використанням QR. Обгрунтовано необхідність інтеграції маркетингових і логістичних заходів, завдяки яким генеруються нові вартості для клієнта.
In clauses the essence of the modern logistical decisions and direction of their use in management of the relations with the clients is opened. Are considered “system fast reaction”, "system of effective service of the client" (ECR), strategy of storekeeping by the supplier (VMI).The useful changes in logistical processes with use QR are determined. The necessity of integration of marketing and logistical measures is proved, due to which the new values for the client are generated.

Карвовський Я. Логістика в управлінні стосунками з клієнтами / Я. Карвовський, К. Блонський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 35–39. — (Теорія логістики і маркетингу).