Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Вивчено екстрагування хлориду натрію з галіто-лангбейнітового залишку калійних виробництв. Показаний вплив температури і тривалості процесу на вихід і склад одержаного низькохлоридного продукту. Підібрані оптимальні умови процесу. The extraction of natrium chloride from halite- and langbeinite-contained waste of potassium productions was studied. The effect of temperature and time of process on the yield and composition of chloride-poor product derived was shown. The optimal conditions of the process were selectived.

Перекупко Т. В. Вплив температури та тривалості процесу на показники екстрагування хлориду натрію з галіто-лангбейнітового залишку калійних виробництв / Т. В. Перекупко, Л. М. Кропивницька // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 14-16. – Бібліографія: 5 назв.