Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано вплив гідродинамічних умов у плазмохімічному реакторі на стабільність плазмового розряду та розклад сірководню з утворенням полімерної сірки. The analysis of the influence of hydrodynamic conditions in the plasma-chemical reactor on the stability of plasma discharge to the decomposition of hydrogen sulphide with the formation of polymeric sulphur is executed.

вплив гідродинамічних умов, стабільність плазмового розряду, розклад сірководню, of hydrodynamic conditions, stability of plasma discharge, decomposition of hydrogen

Яворський В. Т. Аналіз системи процесів у надвисокочастотному плазмохімічному реакторі під час розкладання сірководню / В. Т. Яворський, З. О. Знак, А. Б. Гелеш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 3-7. – Бібліографія: 7 назв.