Дериватографічні дослідження композитів на основі поліестерних смол

За методамидиференційно-термічного та термогравіметричного аналізів досліджено вплив наповнювача TiO2, поверхнево модифікованого кополі(вінілпіролідон-пр-стирол) з вмістом ланок полівінілпіролідону 3,5 % на температурні характеристики затверджених ненасичених поліестерних смол ПН-1 і 103Е 01. Наповнення поліестерної смоли ПН-1 приводить до підвищення температури розм'якшення. У разі наповнення поліестерної смоли 103Е 01 спостерігається зниження температур розм'якшення та початку деструкції на 10 С. By methods differentially-thermal and termogravimetric analyses investigational influence of filler TiO2, superficially modified copolymer styrene – polyvinylpyrrolidone with maintenance of lanocs of polyvinylpyrrolidone 3,5 % on temperature descriptions of the ratified unsaturated polyester resins of PN-1 and 103E 01. Filling of polyester resin PN-1 brings temperatures over of softening influence to the increase. At filling of polyester resin 103E 01 there is a decline of temperatures of softening influence and beginning of destruction on 10 C.

Шибанова А. М. Дериватографічні дослідження композитів на основі поліестерних смол / А. М. Шибанова, В. В. Кочубей, О. В. Суберляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 435–439. – Бібліографія: 4 назви.