2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропонована реалізація завадостійкого кодування для радіомодемів WirelessUSB виконана на мікроконтролері PSoC. Показано, як можна використовувати апаратні можливості цих радіомодемів для виправлення помилок прийому, спричинених завадами у радіоканалі. Описано розроблений метод прямого корегування помилок, а також наведено його алгоритмічне та апаратне виконання.
The noise resistant coding implementation for radiomodems CYPRESS WirelessUSB is proposed using PSoC microcontrollers. It is shown, like the hardware abilities of these radio modems can be used to correct receiving errors, caused by interference in radio channel. The developed forward error correction code was described and its algorithmic and hardware implementations were given.

Кремінь В. Т. Метод прямої корекції помилок для радіомодемів Wireless USB фірми CYPRESS SEMICONDUCTOR / В. Т. Кремінь, А. С. Сметана // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 546 : Комп’ютерні системи та мережі. — С. 85–90.

Endorsement

Review