Основні виховні ідеали й ідеал українця у спадщині Григорія Ващенка

Thumbnail Image

Висвітлюються погляди українського педагога, філософа Г. Ващенка на місце і роль християнського ідеалу в формуванні світогляду молодої людини. The article describes the opinion of Ukrainian teacher and philosopher G. Vashchenko of place and role of Christian ideal in formation of outlook of a young person.

Г ерасимчук А. Основні виховні ідеали й ідеал українця у спадщині Григорія Ващенка / Андрій Г ерасимчук, Валентина Герасимчук // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. – Випуск 14. – С. 69–71. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review