Метод визначення відстані до джерела акустичних хвиль та його реалізація

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто метод розв’язання задачі виділення випадкового акустичного сигналу з адитивної суміші його із завадою і визначення координат джерела у реальному масштабі часу. Наведено алгоритм обробки реєстрованих сенсорами випадкових послідовностей для виявлення і локалізації на контрольованій лінії джерела акустичних хвиль.
The method of solving the problem of extraction of random acoustic signal from its additive compound with a disturber and determination of source coordinates in real-time mode is examined. The algorithm of sensor-registered random sequences processing for detection and localization of acoustic waves source on the controlled line is given.

Спіченков Ю. М. Метод визначення відстані до джерела акустичних хвиль та його реалізація / Ю. М. Спіченков // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 546 : Комп’ютерні системи та мережі. — С. 147–154.

Endorsement

Review