Системи прийняття рішень з нечіткою логікою

Розглядається проблема прийняття рішень в умовах невизначеності на основі застосування продукційних правил нечіткої логіки. Описано структуру та функції системи нечіткого прийняття рішень. Специфіковано етапи перетворення нечітких даних в процесі логічного виведення рішень. Наведено приклад нечіткого логічного виведення. The problem of a decision-making in the conditions of uncertainty on the basis of application of productional rules of fuzzy logic is considered. The structure and functions of fuzzy decision-making system are described. The stages of the fuzzy data transformation in the course of a logic conclusion of decisions are specify. The example of a fuzzy logic conclusion is resulted.

продукційні правила нечіткої логіки, системи нечіткого прийняття рішень, productional rules of fuzzy logic is considered, fuzzy decision-making system

Кравець П. Системи прийняття рішень з нечіткою логікою / П. Кравець, Р. Киркало // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 650 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 115-123. – Бібліографія: 16 назв.