Основні передумови розвитку туризму в світі

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються основні передумови успішного розвитку туризму в регіонах світу та дестабілізуючі чинники цього процесу. Подано рекомендації щодо підвищення туристичної привабливості території.
Reasons of successful development of tourism in regions of the world and destabilizing factors of this process are considered in the article. Recommendations concerning increase of tourist appeal of territory are given.

Мельник О. В. Основні передумови розвитку туризму в світі / О. В. Мельник // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 619–625. — (Формування та оптимізація логістичних систем).

Endorsement

Review