В контексті пошуку шляхів вирішення проблеми регіоналізації дії державного інвестиційного механізму в туристичній галузі розглянуто об’єктивні передумови формування в Україні мережі спеціальних економічних зон туристично-рекреаційного призначення. Проаналізовано ефективність встановлених у теперішній час основних організаційно-правових параметрів процесу їх створення та функціонування, визначені перспективні заходи щодо його активізації та якісного удосконалення. In a context of search of ways of the decision of a regionalization problem of action of the state investment mechanism in tourist branch the objective preconditions of formation in Ukraine of a network of tourist-recreative special economic zones are considered. The efficiency of the established now basic organizational-legal parameters of process of their creation and functioning is analysed, the perspective measures on his activization and qualitative improvement are determined.

Хлопяк С. В. Створення туристично-рекреаційних сез як пріоритетний напрям реалізації державної інвестеційної політики в сфері туризму України / С. В. Хлопяк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 399–405. – Бібліографія: 12 назв.