Окислення водних розчинів органічних сполук в умовах кавітації

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

У даній роботі вивчено вплив умов окислення органічних речовин у водних розчинах під дією ультразвуку. Досліджено залежність константи швидкості реакції від концентрації вихідної речовини та температури. In this work are presented results on the influence of conditions on organic compounds oxidation in the water solutions treated by ultrasound. The dependence of the reaction rate constant from the concentration of initial compound and temperature was investigated.

водні розчини, ультразвук

Шевчук Л. І. Окислення водних розчинів органічних сполук в умовах кавітації / Л. І. Шевчук, В. Л. Старчевський // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 50-52. – Бібліографія: 5 назв.