Солюбілізація амінонафтохінонових похідних

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Одержано та досліджено нові водорозчинні препарати з використанням функціонально активних полімерів на основі амінопохідних 1,4-нафтохінону, які володіють бaктерицидною та фунгіцидною активністю. Water-soluble preparations on the basis of amino-derivative of 1,4-naphthoquinone solubilized by polymeric surfactant possessing bactericidal and fungicidal activities have been obtained and studied.

водорозчинні препарати, полімери, амінопохідні 1,4-нафтохінону, фунгіцидна активність

Солюбілізація амінонафтохінонових похідних / М. Р. Кухарська, Н. Л. Заярнюк, К. А. Раєвська, С. В. Хом'як, М. Ю. Плотніков, Ю. В. Канюка, О. З. Комаровська-Порохнявець, Н. Г. Марінцова, В. П. Новіков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 147-154. – Бібліографія: 18 назв.