Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається можливість адаптації сучасних форм організації дистрибуції польськими підприємствами. Обгрунтовується необхідність співпраці підприємств у стратегії ефективного обслуговування клієнта для отримання синергічних ефектів у сфері витрат, рівня логістичного обслуговування, конкуренто¬спроможності. The opportunity of adaptation of the modern forms of organization of distribution by the Polish enterprises is considered. The necessity of cooperation of the enterprises for strategy of effective service of the client for reception of synergy effects in sphere of expenses, level of logistic service is proved.

Чубала А. Співпраця учасників каналів дистрибуції в реалізації стратегії ефективного обслуговування покупців / А. Чубала // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 370–375. – Бібліографія: 11 назв.